Mobirise Website Builder

Według badań portalu Pracuj.pl, aż 65% Polaków potwierdza, że złe traktowanie pracowników to wciąż istotny problem. W jaki sposób skutecznie przeciwdziałać mobbingowi? Jakich błędów nie popełniać przy wdrażaniu procedur i wreszcie, z jakich narzędzi korzystać? Które z nich są faktycznie skuteczne i zawierają praktyczne wskazówki, a nie jedynie teorię? 

O tym wszystkim opowiemy podczas bezpłatnego webinaru dedykowanemu działom HR, managerom oraz liderom, podczas którego  zaprezentujemy szkolenie e-learningowe: “Zapobieganie mobbingowi i zachowaniom negatywnym w organizacji”, kompleksowe narzędzie stworzone przez wieloletnich praktyków działających w obszarze przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji.

Start: czwartek, 9 maja, godzina 10:00

Formuła: spotkanie live-online

Czas trwania: 50 minut

Dla kogo jest to spotkanie?

Mobirise Website Builder
Mobirise Website Builder
Mobirise Website Builder
Naszą misją jest wspieranie pracowników na ich drodze do dobrostanu. Wierzymy, że tworzenie zdrowej kultury organizacyjnej to nieustający proces, oparty na wdrażaniu skutecznych rozwiązań i popularyzowaniu sprawdzonej wiedzy.

Sprawdź, co przygotowaliśmy.

Agenda

Zjawisko mobbingu:
 • Kiedy tak naprawdę mówimy o mobbingu?
 • Jak dostrzec, że w firmie dochodzi do zachowań negatywnych?
 • Kto odczuwa skutki mobbingu – i jakie są symptomy?
 • Prawne i społeczne ryzyka zaniedbania tematu zapobiegania przemocy psychicznej w miejscu pracy.
Prawny i organizacyjny aspekt mobbingu:
 • Praktyki firm w przygotowywaniu procedur antymobbingowych.
 • Najczęściej popełniane błędy.
 • Case study i przykłady.
E-learning jako skuteczne narzędzie wspierające firmy:
 • E-learning jako skuteczne i przystępne narzędzie do szkolenia z zapobiegania mobbingowi w miejscu pracy.
 • Nie rób wszystkiego sam! - czyli jak praca z zewnętrznymi ekspertami może usprawnić i ułatwić wprowadzanie i realizowanie polityki antymobbingowej i antydyskryminacyjnej.
 • Prezentacja e-learningu Helping Hand.

Ekspertki spotkania

Uwaga: podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

Mobirise
Dominika Sadowska
Uznana ekspertka z obszaru polityki i prawa antydyskryminacyjnego, certyfikowana mediatorka specjalizująca się w sporach i konfliktach DE&I i zachowaniach negatywnych w środowisku pracy oraz współautorka E-learningu "Zapobieganie mobbingowi i zachowaniom negatywnym w organizacji". Od dziesięciu lat współpracuje z największymi organizacjami biznesowymi w kraju projektując strategie i rozwiązania z obszaru DE&I i wspierania prawidłowych relacji pracowniczych, a także procesy dotyczące wartości i kultury organizacyjnej. Prowadzi postępowania wyjaśniające dotyczące mobbingu i dyskryminacji, realizuje mediacje wewnątrzorganizacyjne.

Mobirise
Katarzyna Kloskowska-Kustosz
Psycholożka, trenerka biznesu, coach, ekspertka Helping Hand. Od kilkunastu lat prowadzi doradztwo dla top menedżerów, nastawione na zwiększenie efektywności biznesowej, zawodowej i osobistej. Od kilkunastu lat prowadzi badania nad siłą i odpornością psychiczną i jej rozwojem. Posiada unikalny mix wiedzy, umiejętności i doświadczeń: psychologicznych, coachingowych, trenerskich, menedżerskich i właścicielskich. Jest prekursorką profilaktyki wypalenia zawodowego w biznesie. W coachingu stosuje podejście systemowe i poznawczo-behawioralne.

Spotkanie poprowadzi Anna Kruszczyńska, Program Director Helping Hand.

Odsłona nowego e-learningu

Podczas bezpłatnego spotkania przedstawimy nasze najnowsze szkolenie e-learningowe: “Zapobieganie mobbingowi i zachowaniom negatywnym w organizacji”. To kompleksowe narzędzie stworzone przez Helping Hand, pomagające firmom wdrażać politykę opartą na dobrych praktykach.

Kurs e-learningowy, przeznaczony dla pracowników, to kompleksowe narzędzie, oferujące:

 • Przyjazny dla użytkownika layout: Materiał został podzielony na 4 części: mobbing, dyskryminacja i inne formy przemocy, wpływ przemocy psychicznej na zespół i organizację, zabezpieczenia prawne.
 • Różnorodność materiałów: 9 materiałów wideo nagranych przez ekspertki, w temacie zapobiegania mobbingowi i dyskryminacji.
 • Podsumowania po filmach: aby łatwiej uporządkować informacje.
 • Udogodnienia: voiceover umożliwiający odsłuchiwanie treści.
 • Interakcje: nieoceniane mikro-testy oraz punktowany test końcowy, który sprawdza znajomość materiałów i potwierdza ukończenie e-learningu.
 • Certyfikat: po ukończeniu kursu.

Wybraliśmy e-learning jako formę dostarczania szkoleń antymobbingowych ze względu na jego skuteczność i dostępność. Dzięki platformom e-learningowym pracownicy mogą uczyć się w dogodnym dla siebie czasie i miejscu, co pozwala dostosować go do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkowników.

Zobacz wideo prezentujące nowy e-learning.

Mobirise Website Builder

5 x dlaczego warto wybrać e-learning

1. Przystępność formy.
2. Sprawdzona wiedza i praktyczne wskazówki - zebrane w jednym miejscu.
3. Doskonała alternatywa dla stacjonarnych szkoleń.
5. Budżetowe rozwiązanie.
6. Szkolenie zakończone certyfikatem.

Kim jesteśmy?

Helping Hand Mental Health Program to kompleksowe wsparcie zdrowia psychicznego pracodawców i pracowników. Dzięki naszemu rozwiązaniu zoptymalizujesz koszty wynikające ze złego samopoczucia pracowników oraz zwiększysz zaangażowanie i poprawisz efekty biznesowe.

65 tys.

użytkowników Platformy

5 tys.

przeszkolonych
menadżerów

+200

sprawdzonych
ekspertów

+1000

materiałów edukacyjnych

Zaobserwuj nas

Zaufali nam

Zapisz się na spotkanie

© Copyright 2024
Made with ❤️ by Helping Hand Team
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

No Code Website Builder