Mobirise
Katarzyna Olszyńska
- psycholożka biznesu, asesorka, trenerka rozwoju indywidualnego.
Promując ideę życia na pełnej świadomości towarzyszy liderom i liderkom z Polski i całego świata w drodze po efektywne przywództwo. Dzieląc się doświadczeniem swoim oraz setek menadżerów, szefów największych korporacji i najskuteczniejszych przedsiębiorców, pomaga podnosić jakość funkcjonowania zespołów i całych organizacji.
Współpracuje z firmami z Polski, Czech, Francji, Stanów Zjednoczonych, Indii, Filipin i wielu innych krajów,
a międzynarodowe oraz międzykulturowe doświadczenie codziennie wykorzystuje w praktyce.
 Amerykańskie podejście do biznesu (studiowała Marketing and Management na polsko-amerykańskiej uczelni National-Louis University oraz International Relations and Diplomacy na WSB-NLU) łączy z gruntowną wiedzą psychologiczną (Psychologia na Uniwersytecie SWPS).
Koncepcja „poziom wyżej” towarzyszy jej od lat – wie, że wyzwania i problemy liderskie można zamienić w zadania i po prostu skutecznie je wykonać. Tak właśnie uczy przywództwa i zarządzania.
Specjalizuje się w projektach dedykowanych kadrze menedżerskiej średniego i wyższego szczebla – zwłaszcza w obszarze rozwoju kompetencji miękkich

Mobirise
Magdalena Kopenhagen
- psychoterapeutka poznawczo-behawioralna CBT oraz ACT, certyfikowana międzynarodowa Terapeutka Hipnozy (członkini National Guild of Hypnotist) oraz Ustawień Systemowych, NLP Coach (członkini Society of NLP) oraz trenerka rozwoju osobistego. Suicydolożka oraz interwentka kryzysowa, w trakcie studiów psychologii klinicznej. Autorka książki „Relacje w świecie wysoko wrażliwych”. Specjalizuje się w obszarze m.in. traumy, PTSD, depresji, zaburzeń lękowych.

Mobirise
dr n. med. Marzena Kowalczyk

- ginekolożka, pasjonatka swojej pracy, była wieloletnia adiunktka Kliniki Położnictwa i Ginekologii CMKP w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Wykładowczyni na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Autorka wielu publikacji medycznych i artykułów o zdrowiu.
Badaczka - prowadzi liczne badania kliniczne dotyczące endometriozy, antykoncepcji czy hormonalnej terapii zastępczej.
Prywatnie entuzjastka podróży i kultury hiszpańskiej.


Mobirise
dr n. med. Robert Kowalczyk

- kierownik Zakładu Seksuologii Wydziału Psychologii i Nauk Humanistycznych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Jako wykładowca współpracuje także z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym oraz Akademią Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Członek Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Rady Naukowej (MSM) Krajowego Centrum ds. AIDS. Współautor książki "Chemsex. Ujęcie wielodyscyplinarne"

Mobirise
Aleksandra Tokarewicz

- CPO, Board Member, Helping Hand, ekspertka ds. rozwiązań wsparcia psychologicznego. Do Helping Hand dołączyła w styczniu 2021 r., tworząc kompleksowy produkt dla klienta biznesowego. Obecnie odpowiada za rozwój platformy, marketing oraz sprzedaż.
Posiada wieloletnie doświadczenie biznesowe m.in. w takich obszarach jak budowanie wartości rynkowej spółek, skalowanie biznesu oraz projektowanie i wdrażanie rozwiązań technologicznych. Jest ekspertką z zakresu strategii rozwoju produktu, marketingu produktowego.
Od ponad 17 lat współpracuje z działami HR, dostarczając przede wszystkim rozwiązania z zakresu benefitów pracowniczych (systemy kafeteryjne, sportowe i programy wellbeing). Jako CEO związana była z OK System S.A. oraz Medicover Benefits. Aleksandra jest absolwentką dwóch programów biznesowych ICAN Institute: ICAN Management oraz ICAN Innovation. Pasjonatka literatury (głównie z zakresu psychologii i filozofii), sztuki nowoczesnej i jeździectwa.