Mobirise
Piotr Wierzbiński

Lekarz psychiatra, w latach 2006-2014 asystent w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Wykładowca Psychiatrii Klinicznej na Akademii Medycznej w Łodzi. Od 2015 roku prowadził poradnię Medsolver w Łodzi. W 2013 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii, w 2011 r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych za pracę pt. „Ocena sylwetki psychologicznej i polimorfizm genu dla receptora endokannabinoidowego CNR1 u osób po próbach samobójczych”. W 2015 roku ukończył Master Psychopharmacology Program w Neuroscience Educational Institute (NEI) w USA, którego przewodniczącym jest Prof. Stephen M Stahl. W ramach rozwoju naukowo - klinicznego trzykrotnie odbył wyjazdy szkoleniowe do Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu w Sienie, we Włoszech. Od lat prowadzi ogólnopolskie szkolenia dla psychiatrów oraz lekarzy innych specjalności z zakresu epidemiologii, diagnostyki i leczenia farmakologicznego chorób i zaburzeń psychicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Międzynarodowego Towarzystwa Psychiatrii Sportowej, autor ponad 70 publikacji naukowych oraz licznych doniesień zjazdowych poświęconych epidemiologii i farmakoterapii w psychiatrii, psychiatrii sportowej, samobójstwom oraz pograniczu medycyny somatycznej i psychiatrii. W zakresie medycyny sportowej współpracuje z uznanymi autorytetami ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz kardiologii sportowej.
Mobirise
Milena Grela-Parandyk

Psycholożka kliniczna, psychoterapeutka, specjalistka terapii uzależnień i współuzależnienia, trenerka umiejętności psychospołecznych, nauczycielka akademicka. Prowadzi psychoterapię indywidualną, terapię par oraz grupową. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie ze specjalizacją psychologii klinicznej. W Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA uzyskała kompetencje trenerskie w zakresie umiejętności psychospołecznych. Pomaga osobom, które doświadczają trudności: w relacjach z ludźmi, w związkach, w radzeniu sobie z własnymi emocjami; pomaga osobom cierpiącym na zaburzenia osobowości oraz osobom z uzależnionym.
Mobirise
Małgorzata Serafin

Prezenterka telewizyjna, dziennikarka newsowa. Pracę w mediach rozpoczęła w Superstacji, gdzie prowadziła program „Raport” i „Finał dnia”, później związana była z Telewizją Polską. Na antenie TVP 1 prowadziła wywiady z politykami w programie „Polityka przy kawie”. Współtworzyła w TVP Info poranne pasmo i serwis „Info dzień” oraz telewizję w Wirtualnej Polsce. Była wydawczynią i prowadzącą serwisów informacyjnych. Po 11 latach w mediach mikrofon zamieniła na nożyczki i została fryzjerką. W Sekielski Brothers Studio prowadzi program „Farbowanie życia”, do którego zaprasza osoby po kryzysach psychicznych. Jest również autorką cyklu podcastów o dorosłych w spektrum autyzmu i z ADHD zrealizowanego dla miesięcznika „Zwierciadło”. Współautorka książki o ludziach z depresją „Jest OK. To dlaczego nie chcę żyć?". Prywatnie kocha odkurzać, układać puzzle i jeść chipsy.
Mobirise
Dariusz Faron

Dziennikarz Magazynu Wirtualnej Polski zajmujący się tematami społecznymi i sportowymi. Laureat nagrody Grand Press za tekst "Opowieść zza cienkiej czerwonej linii", w którym razem z Pawłem Kapustą ukazał kryzys psychiatrii dziecięcej z perspektywy tzw. personelu średniego szpitali psychiatrycznych. Dwukrotnie nominowany do Nagrody Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego, dwukrotnie wyróżniony w plebiscycie Kryształowe Pióra za teksty o depresji wśród młodych sportowców. 
Mobirise
Ilona Rogula

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo- behawioralny. Na co dzień współpracuje z kliniką OCPC w Warszawie, gdzie prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową. Zajmuje się leczeniem zaburzeń psychicznych. Również konsultuje i prowadzi terapię indywidualną dzieci i młodzieży, które zgłaszają się z depresją i lękiem, ale również myślami samobójczymi i samookaleczeniami. Absolwentka Uniwersytetu SWPS.
Mobirise
Aleksandra Tokarewicz

Posiada wieloletnie doświadczenie biznesowe m.in. w takich obszarach jak budowanie wartości rynkowej spółek, skalowanie biznesu oraz projektowanie i wdrażanie rozwiązań technologicznych. Jest ekspertką z zakresu strategii rozwoju produktu, marketingu produktowego oraz sprzedaży - zarówno na rynku B2B, jak i B2C. Od ponad 17 lat współpracuje z działami HR, dostarczając przede wszystkim rozwiązania z zakresu benefitów pracowniczych (systemy kafeteryjne, sportowe i programy wellness). Zanim dołączyła do Helping Hand, jako CEO związana była z OK System S.A. oraz Medicover Benefits. Pełniła także rolę członkini zarządu w Grupie Job. Aleksandra jest absolwentką dwóch programów biznesowych ICAN Institute: ICAN Management oraz ICAN Innovation. Pasjonatka literatury (głównie z zakresu psychologii i filozofii), sztuki nowoczesnej i jeździectwa.

© Copyright 2023
Made with ❤️ by Helping Hand Team
Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

Created with ‌

Website Software