Jacek Masłowski
jest psychologiem, filozofem, trenerem grupowym, coachem oraz psychoterapeutą Gestalt.

Wybrał ten nurt, ponieważ głęboko wierzy, że umiejętność życia w świadomym kontakcie ze sobą, swoimi potrzebami i ograniczeniami daje możliwość budowania satysfakcjonującego kontaktu z innymi ludźmi.

Współtwórca i Prezes Fundacji Masculinum. Specjalizuje się w problemach współczesnych mężczyzn. W terapii dąży do rozpoznania głębokich przyczyn problemów oraz odkrywania, w jaki sposób można na nie wpływać, dając sobie dzięki temu szansę na znaczną poprawę jakości życia. 
Tomasz Stawiszyński

Filozof, eseista, autor bestsellerowych książek „Potyczki z Freudem. Mity, pokusy i pułapki psychoterapii”, „Co robić przed końcem świata”, „Ucieczka od bezradności”, „Misja Sowy. Tosia, Franek i sekrety filozofii” oraz „Reguły na czas chaosu”; w radiu TOK FM prowadzi m.in. „Godzinę filozofów” i „Kwadrans filozofa” oraz, wraz z Cvetą Dimitrovą, internetowy podcast „Nasze Wewnętrzne Konflikty”; twórca podcastu „Skądinąd”  dostępnego m.in. na platformach Spotify, Apple Podcasts i Google Podcasts; stały felietonista „Tygodnika Powszechnego”; jego teksty i audycje można znaleźć na stronie www.stawiszynski.org.
dr n. med. Robert Kowalczyk

Kierownik Zakładu Seksuologii Wydziału Psychologii i Nauk Humanistycznych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Jako wykładowca współpracuje także z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym oraz Akademią Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Członek Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Rady Naukowej (MSM) Krajowego Centrum ds. AIDS. Współautor książki "Chemsex. Ujęcie wielodyscyplinarne"
Michał Bachowski
Z wykształcenia ekonomista i design manager, z zamiłowania uzależniony od internetu obserwator wszelkich nowych tendencji w obszarach wzornictwa, technologii, mediów oraz marketingu. Swoją drogę zawodową zaczynał w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, gdzie pracował przy projektach doradczych dla takich firm jak Leroy Merlin czy Zelmer. W latach 2012-2018 w redakcji serwisu o trendach rynku i kultury F5, gdzie doszedł do stanowiska zastępcy redaktora naczelnego.

We wrześniu 2018 dołączył do ekipy Noizz.pl jako creative manager i redaktor działu design. Współpracuje z festiwalem Gdynia Design Days jako członek rady programowej i kurator. Wystawy “Empatia, teraz!” i “Ciało na rozdrożu”, które zrobił z pochodzącą z Częstochowy żoną Agatą Nowak, były pokazywane w Gdyni, we Wrocławiu i w Poznaniu. Marzy im się, żeby jedna z ich wspólnych wystaw została zaprezentowana także w rodzinnym mieście.
Janusz Dziurzyński

Posiada bogate wieloletnie międzynarodowe doświadczenie w obszarze technologii, transformacji w handlu i budowania nowoczesnych usług dla biznesu.

Od marca 2021 r. Prezes Zarządu BAT Digital Business Solutions Polska. Od lutego 2018 Dyrektor ds. Rozwoju grupy OEX Business Services oraz Członek Zarządu ArchiDoc S.A. wiodącego dostawcy nowoczesnych usług na rynku polskim.

Wcześniej, przez ok. 20 lat związany był z jednym z czołowych graczy branży CPG na świecie – Procter & Gamble. Na swoim koncie ma również liczne transformacje biznesowe i technologiczne, wliczając w to znaczące przekształcenia organizacyjne, o zasięgu zarówno regionalnym jak i globalnym. Odpowiadał za zbudowanie największego poza USA centrum IT w świecie P&G obsługującego kluczowe globalne procesy firmy.

Jeden z założycieli ABSL, wieloletni członek Zarządu Stowarzyszenia. Od 2016 pełnił rolę COO.

Janusz Dziurzyński jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Posiada również tytuł MBA sygnowany przez trzy renomowane uczelnie europejskie

Powrót do strony głównej


Skontaktuj się z nami

ORGANIZATOR

Helping Hand

www.hh24.pl

events@hh24.plKONTAKT DLA MEDIÓW

Klaudia
Pasko-Majczyna

Advanced Public Relations
kpasko@advancedpr.pl