Chłopaki nie płaczą - to kulturowy stereotyp silnego, odważnego mężczyzny, który nie przeżywa smutku, lęku, a już z pewnością ich nie okazuje.
To wydarzenie powstało po to, by wymienić przemyślenia. Nasi prelegenci będą rozmawiać m.in. o męskości, a także co sprawia, że mężczyźni czują się męscy.
Będziemy mówić także o tym, jak popkultura kształtuje odbiór męskości i ról płciowych. Wreszcie postaramy się poszukać odpowiedzi na kilka pytań – czy seksualność rzeczywiście stanowi potwierdzenie męskości? Czym naprawdę mamy kryzys męskości? Nie zabraknie także tematu tacierzyństwa oraz wyzwań z nim związanych.
Chcemy podjąć dyskusję o męskich emocjach oraz o tym, jak kultura i społeczeństwo na nie wpływają.
Zarejestruj się na bezpłatne wydarzenie online już teraz.
Współtwórca i Prezes Fundacji Masculinum. Specjalizuje się w problemach współczesnych mężczyzn.
Zobacz więcej
Autor bestsellerowych książek. Prowadzi audycje w radiu TOK FM. Felietonista „Tygodnika Powszechnego”.
Zobacz więcej
Doktor nauk medycznych, psycholog, psychoterapeuta, seksuolog kliniczny.
Zobacz więcej
Uzależniony od internetu obserwator wszelkich nowych tendencji w obszarach mediów i wzornictwa.
Zobacz więcej
Posiada wieloletnie międzynarodowe doświadczenie w obszarze technologii, transformacji w handlu i budowania nowoczesnych usług dla biznesu.
Zobacz więcej
W Helping Hand zapewniamy kompleksowe programy wsparcia psychologicznego, koncentrujące się zarówno na psychoedukacji, jak i na profilaktyce. Na platformie znajdują się filmy, podcasty poświęcone m.in. wsparciu rodziców, radzeniu sobie z emocjami i stresem, budowaniu relacji, wypaleniu zawodowemu, depresji i stanom lękowym. Ułożyliśmy je w plany profilaktyczne tak, aby znaleźć odpowiedzi na różne pytania każdego użytkownika.
Dodatkowo na platformie można znaleźć Strefę Mindfulness, w której dostępne są medytacje i relaksacje oraz strefę MedExpert z treściami dotyczącymi diagnostyki i profilaktyki zdrowia fizycznego.
Nasza działalność opiera się na misji - aby dbałość o dobrostan jednostki stała się nieodłącznym elementem stylu życia, a pomoc po którą potrzebujemy sięgnąć, była dostępna, profesjonalna i podana w przystępnej formie - w pełni anonimowo, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.